Yükleniyor Helike in Cappadocia
HELİKE in Cappadocia

Hakkımızda

Helike in Cappadocia 2017 yılında emekli gazeteci Gülveren Ölmez ve bölgenin en tecrübeli turistik rehberlerinden biri olan İrfan Ölmez tarafından kurulmuştur.
Uçhisar Kalesi’nin hemen aşağısında, Kapadokya bölgesinin tamamına hakim bir konumda bulunan Helike in Cappadocia, eşsiz manzarası ve tamamen misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bölgedeki en özel konaklama imkanlarını değerli misafirlerine sunmaktadır.
Image
Helike in Cappadocia 2017
Helike in Cappadocia 2017 yılında emekli gazeteci Gülveren Ölmez ve bölgenin en tecrübeli turistik rehberlerinden biri olan İrfan Ölmez tarafından kurulmuştur. Uçhisar Kalesi’nin hemen aşağısında, Kapadokya bölgesinin tamamına hakim bir konumda bulunan Helike in Cappadocia, eşsiz manzarası ve tamamen misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bölgedeki en özel konaklama imkanlarını değerli misafirlerine sunmaktadır.
Her türlü ihtiyaca ve zevke hitap eden 8 odasıyla misafirlerinin memnuniyetini sağlamakta olan Helike in Cappadocia, bölgeyi farklı açılardan gören teraslarıyla da misafirlerine unutulmaz bir görsel şölen yaşatmaktadır.
Samimiyet ve misafirperverlerliğin profesyonel hizmetle buluştuğu Helike in Cappadocia özenle hazırlanan zengin sabah kahvaltısında yöresel lezzetler klasikleşmiş kahvaltı çeşitleriyle birlikte sunulmaktadır. Bölgede bulunan bütün önemli turistik değerlere kolayca ulaşabileceğiniz bir noktada bulunan Helike in Cappadocia siz değerli misafirlerini beklemektedir.

Tesis Lokasyon Bilgileri

Uçhisar Kalesinin eteğinde, Kapadokya manzarasında bulunmaktadır. Sabah gündoğumunda sıcak hava balonlarının uçuşlarını izleyebilirsiniz. Göreme Açık Hava Müzesine 6 km. uzaklıktadır. Kapadokya Havalimanına 25 km. Kayseri Havalimanına 75 km. uzaklıktadır.

Koşullar

Check/in : En erken saat 14:00 ve sonrası
Check/out : En geç saat 12:00 ve öncesi
Evcil Hayvan : Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Sigara : Sigara içilen alanlar var
Çocuklar : 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir. Her bir oda için 5 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Kapadokya’nın kalbi Uçhisar’da yer alan, geleneksel tarzda dekore edilmiş lüks mağara ve taş odaları ile size hizmet vermektedir.

HELİKE in Cappadocia

Kapadokya’yı Bizimle Deneyimleyin!

Kapadokya’nın kalbi Uçhisar’da yer alan, geleneksel tarzda dekore edilmiş lüks mağara ve taş odaları ile size hizmet vermektedir.